Заміна паспорту громадянина України після заміжжя

  правове регулювання Вашого питання: Постанова Верховної Ради України від 26.06.1992 № 2503-ХІІ «Про затвердження положення про паспорт громадянина України, про свідоцтво про народження та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон», Наказ МВС України від 13.04.2012 № 320, Декрет Кабінету міністрів України «Про державне мито» від 21.01.93 № 7-93, Кодекс України «Про адміністративні правопорушення»

Для обміну паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, або по батькові необхідно подати заяву разом з необхідними документами до територіального підрозділу Державної Міграційної Служби України за місцем проживання, після утворення центрів надання адміністративних послуг — до відповідного центру.

Необхідні документи: заява про видачу паспорта; паспорт, що підлягає обміну, фото, документ, що підтверджує обставини, на підставі яких паспорт підлягає обміну.

Термін розгляду заяви — 1 місяць.    Підстави для відмови у надані послуги: відсутність одного з документів, що включені до вищевказаного переліку.

Доцільно зауважити, строк звернення до територіального підрозділу Державної міграційної служби України: не пізніше ніж через місяць після отримання в органах юстиції документа про переміну прізвища, імені або по батькові.

Відповідальність за порушення: згідно ст. 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»: проживання без паспорта — проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації — тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

On Октябрь 5th, 2016, posted in: Блог Адвоката Пискун by
Разработка логотипа и дизайн Брендбук.