Чи існує закон, яким передбачено обов’язок надавача житлово-комунальних послуг офіційно вручати квитанції?

     Відповідь на Ваше питання: НІ.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі по тексту: Закон):

Ст. 20 ч.1 п.1 Закону передбачено право Споживача: укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового Договору.

  П. 3,4  ч.2 ст. 21 Закону встановлено, що Виконавець зобов’язаний: підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотриманням умов його виконання згідно з типовим договором;

надавати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структура цін/тарифів, норми споживання, режим надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо.

Закон також передбачає істотні (обов’язкові) умови договору на надання житлово-комунальних послуг між виконавцем/виробником та споживачем.

 Крім того, також існує Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення затверджений Постановою КМУ від 21.07.2005 № 630; Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території затверджений Постановою КМУ від 12.07.2005 року № 560.

Доцільно зауважити, що при укладанні договорів на надання житлово-комунальних послуг сторони не можуть відступати від змісту типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, але мають право конкретизувати його умови.

 

On Ноябрь 8th, 2016, posted in: Блог Адвоката Пискун by
Разработка логотипа и дизайн Брендбук.