Про виплату «лікарняних», за лікарняним листом, що був отриманий в закладі охорони здоров’я на непідконтрольних територіях України

    Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» ч.1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності….. є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності  (далі по тексту: ЛН). Порядок і видачі, продовження та обліку ЛН, здійснюється центральним органом, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Фондом.

  Таким чином, для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності єдиною та необхідною умовою, яка підтверджує юридичний факт наявності права на її отримання, є належним чином оформлений листок непрацездатності.

 Доцільно зауважити, що обов’язок перевірки правильності заповнення ЛН, покладено на комісію із соціального страхування, створені роботодавцями.

 Згідно п. 3.1 Інструкції про порядок заповнення ЛН, затверджено Наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань від 03.11.2004 р. № 532\274\136-ос.1406, однією із перелічених умов до заповнення ЛН є печатка лікаря та печатка закладу охорони здоров’я. 

   Згідно діючого законодавства України, з урахування Наказу МВС від 11.02.2011 р. № 5 (на підставі якого Наказ № 17 від 11.01.1999 р. № 17 втратив чинність) та ч.4 ст. 62 Господарського Кодексу України, обов’язково на заповнених бланках ЛН має міститись печатка закладу охорони здоров’я України із зазначенням ідентифікаційного коду ЄДРПОУ.

 З урахуванням вищевикладеного, допустимо стверджувати, що за місцем роботи (що знаходиться на підконтрольній території України), відповідно до вимог діючого законодавства України, вважають що ЛН з печаткою ДНР чи ЛНР не відповідає чинному законодавству України — він недійсний, а отже підстави для здійснення виплат (оплати) по ньому — ВІДСУТНІ.

   Доцільно зауважити, що з точки зору законодавства України  дії роботодавця є законними, та правомірними (обґрунтування див. вище).

On Ноябрь 21st, 2016, posted in: Блог Адвоката Пискун by
Разработка логотипа и дизайн Брендбук.