Стягнення боргів

Стягнення простроченої заборгованості є неприємною, але при цьому часто зустрічається проблемою. Нестабільна економічна ситуація, постійні зміни законодавства, а часом і проста непорядність бізнес-партнерів часто призводить до виникнення боргів.

Стягнення дебіторської заборгованості – це стандартна послуга, до замовлення якої вдається більшість підприємств, які ведуть активну діяльність. Юристи компанії «Оптимальні правові рішення» надають послуги з примусового стягнення заборгованостей в рамках трьох основних стадій:

  1. Стадія досудового врегулювання. Коли у боржника ще є можливість добровільно виконати грошові зобов’язання перед кредитором. На цьому етапі реалізується так званий претензійний порядок, а саме – здійснюється робота з боржником, спрямована на те, щоб переконати останнього врегулювати спірні питання до втручання суду та інших компетентних органів.
  2. Другий етап – це стягнення заборгованості в судовому порядку. Наші фахівці готові підготувати пакет документів і ефективно представляти інтереси клієнта в судах всіх інстанцій для якнайшвидшого переходу на третю стадію стягнення заборгованості.
  3. Третя стадія стягнення заборгованості починається після винесення рішення судом. Тут наші фахівці починають активно працювати з виконавчою службою. Як відомо, судові виконавці не завжди якісно виконую свою роботу і часто «відмахуються» від кредитора стандартними відписками. Тому на даній стадії так необхідна допомога професійного юриста, який має досвід по роботі з органами виконавчої служби.

 

Разработка логотипа и дизайн Брендбук.